"Spolupráce s Furnitree byla naprosto skvělá, dodací lhůta byla dodržena, objednaná postel odpovídá fotografiím na e-shopu a jde o viditelně kvalitní kus nábytku. Když jsem volala na infolinku ohledně termínu dodání, nebyl problém se dovolat a pracovník na lince byl velmi milý. Mohu jen doporučit."
- Doporučuji obchod
Soňa H.


"Koupili jsme si opravdu krásnou postel Kobe a jako v předcházejících recenzí oceňujeme precizní zpracování, kvalitní dřevo, jednoduchou montáž, velice příjemné a profesionální jednání pana Beneše. Doporučujeme!"
- Doporučuji obchod
Dagmar R.


"Na webu nemá značka Furnitree moc recenzí, tak jsem se rozhodl zavolat a zkusit si popovídat - to mě přesvědčilo postel Kobe (200x200 cm, dub) objednat. Vše přišlo pěkně na paletě a správně zabaleno, ještě před avizovaným termínem. Podle návodu jsem postel složil. Dřevo je krásně opracované, nic nikde nevrže, neviklá se. Vypadá přesně jako na obrázku. Perfektní práce, radost na ní spát."
- Doporučuji obchod
Martin H.


"
Nebylo pro nás snadné se rozhodnout pro nákup postele online. Během lockdownu jsem na internetu viděla stovky postelí, ale moderní postel z masivu, která by nepůsobila masivně, jsem našla až na Vašich stránkách. Přesto jsem měla obavy, zda nebude v naší nepříliš velké ložnici působit mohutně. Opak je pravdou, elegantní design působí lehce a zpracování dřeva je dokonalé. Krásně voní a spí se na ní královsky. Vřele doporučujeme!"
- Doporučuji obchod
Michaela V.“Vždy jsem měla ráda kvalitní nábytek z masivu a vúni dřeva, ale bohužel je těžké najít nějaký originální. Pak jsem narazila na Furnitree a bylo jasno.”

- Doporučuji obchod
Tereza K.


“Objednali jsme si postel Kobe, která je opravdu nádherná. Kromě toho obchod profesionálně přistoupil k reklamaci (kurýr poškodil jeden díl postele) a poškozený díl bez problémů vyměnili.”
- Doporučuji obchod
Martin P.

 

Koupili jsme postel KOBE a noční stolky GIANIS a jsme velmi ohromeni kvalitou použitých materiálů a precizností zpracování. Postel vypadá skvěle a je velmi pohodlná.
Zákaznický servis na velmi vysoké úrovni, všechno proběhlo hladce. Doporučujeme Funitree a jejich skvělé produkty.

- Doporučuji obchod
Anna Z.


Pokud by Vám nestačily recenze zde, tak několik dalších najdete přímo na Google. Po zadaní "Furnitree" do vyhledávacího pole se Vám zobrazí informace o naší firmě přímo na Googlu včetně recenzí. Nebo klikněte ZDE.