"Nebylo pro nás snadné se rozhodnout pro nákup postele online. Během lockdownu jsem na internetu viděla stovky postelí, ale moderní postel z masivu, která by nepůsobila masivně, jsem našla až na Vašich stránkách. Přesto jsem měla obavy, zda nebude v naší nepříliš velké ložnici působit mohutně. Opak je pravdou, elegantní design působí lehce a zpracování dřeva je dokonalé. Krásně voní a spí se na ní královsky. Vřele doporučujeme!"
- Doporučuji obchod
Michaela V.“Vždy jsem měla ráda kvalitní nábytek z masivu a vúni dřeva, ale bohužel je těžké najít nějaký originální. Pak jsem narazila na Furnitree a bylo jasno.”

- Doporučuji obchod
Tereza K.

“Zprvu jsem měl obavy, protože značka Furnitree je poměrně mladá a z toho důvodu jsem nenašel moc recenzí. Napsal jsem jim pár dotazů a jejich ochota mě přesvědčila. S postelí jsem nakonec velmi spokojený. Přemýšlím ještě o dokoupení komody.”
- Doporučuji obchod
Roman V.


“Objednali jsme si postel Kobe, která je opravdu nádherná. Kromě toho obchod profesionálně přistoupil k reklamaci (kurýr poškodil jeden díl postele) a poškozený díl bez problémů vyměnili.”
- Doporučuji obchod
Marek P.

 

Koupili jsme postel KOBE a noční stolky GIANIS a jsme velmi ohromeni kvalitou použitých materiálů a precizností zpracování. Postel vypadá skvěle a je velmi pohodlná.
Zákaznický servis na velmi vysoké úrovni, všechno proběhlo hladce. Doporučujeme Funitree a jejich skvělé produkty.

- Doporučuji obchod
Anna Z.


Pokud by Vám nestačily recenze zde, tak několik dalších najdete přímo na Google. Po zadaní "Furnitree" do vyhledávacího pole se Vám zobrazí informace o naší firmě přímo na Googlu včetně recenzí. Nebo klikněte ZDE.


Z vašeho příjmení bude zveřejněno pouze první písmeno.

Výjimečný domov

Udělejte svůj domov výjimečný! Podobný nábytek jentak někdo mít nebude.